Smyth
₺271,15 KDV Dahil
₺319,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Smyth
₺424,15 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Smyth
₺381,65 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo

Esnek Kapak Defter

Esnek kapaklı defter, sahip olduğu esnek yapısıyla çanta içerisinde, elde tutarken ve kullanım esnasında bükülmelere, kıvrılmalara ve kırılmaya karşı dayanıklıdır.

Esnek Kapaklı Defter Modelleri 

Esnek kapaklı defterler, hem öğrenciler hem de iş insanları için popüler bir kitap modelidir. Bu defterler, sayfaların çevrilmesi sırasında katlama veya yırtılma riskini azaltmak için esnek bir kapakla tasarlanmıştır. Adını da tam olarak bu özelliğinden almaktadır. Ayrıca, bu defterlerin esnek yapısı, sırt çantalarına veya çantalarına sığacak şekilde kolayca saklanmalarını sağlamaktadır.

Victorias Journals'da esnek kapaklı defterlerin geniş bir yelpazesini bulunmaktadır. Farklı boyutlarda, renklerde ve sayfa düzenlerinde defterler sunuyoruz, böylece herkesin ihtiyaçlarına uygun bir seçenek bulmasını sağlıyoruz.

Defterlerimizin kalitesinden emin olabilirsiniz. Tüm defterlerimiz yüksek kaliteli kağıttan yapılmıştır, böylece yazdıklarınızın düzgün görünmesini sağlar ve mürekkep sızıntısı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Victorias Journals'da kolayca gezinme yapabilir ve istediğiniz ürünü bulabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri, hızlı teslimat ve müşteri memnuniyeti garantisi ile birlikte, esnek kapaklı defterlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.

Esnek Kapaklı Defter Fiyatları

Esnek kapaklı defter fiyatları, ürünün malzeme ve hammadde kalitesine, sayfa sayısına, markasına göre değişiklik göstermektedir. Esnek kapaklı defter satın almadan önce farklı markaların ürünleri inceleyerek fiyat-performans karşılaştırması yapabilir, size en uygun ürünü seçebilirsiniz. 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR